Ma 19:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck
Holnap 18:00
Lehár Ferenc

Műsor

2018 december

10
Kálmán Imre Teátrum
H, 19:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

11
Kálmán Imre Teátrum
K, 15:00
Nagyszínpad
K, 18:00
nyugdíjas előadás
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

12
Nagyszínpad
SZE, 18:00
nyugdíjas előadás
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

Kálmán Imre Teátrum
SZE, 19:00
Várkonyi Mátyás - Gunar Braunke - Ács János

Dorian Gray

13
Nagyszínpad
CS, 19:00
Lehár Ferenc

Luxemburg grófja

14
Kálmán Imre Teátrum
P, 15:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
P, 19:00
zártkörű előadás
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Kálmán Imre Teátrum
P, 19:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

15
Kálmán Imre Teátrum
SZO, 11:00
Bérlet: Csodák színháza/1
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:00
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

16
Kálmán Imre Teátrum
V, 11:00
Bérlet: Csodák színháza/1
Darvas Benedek - Ádám Rita - Závada Péter - Maurice Maeterlinck

A kék madár

Nagyszínpad
V, 15:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Nagyszínpad
V, 19:00
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

17
Nagyszínpad
H, 17:00
nyugdíjas előadás
Fényes Szabolcs - Harmath Imre

Maya

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Raktárszínház
SZE, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

20
Nagyszínpad
CS, 19:00
Raktárszínház
CS, 19:30
Huszka Jenő - Martos Ferenc

Lili bárónő

21
Nagyszínpad
P, 19:00
Kálmán Imre Teátrum
P, 19:30
22
Nagyszínpad
SZO, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Kálmán Imre Teátrum
SZO, 19:30
23
Nagyszínpad
V, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:30
25
Nagyszínpad
K, 15:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
K, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

26
Nagyszínpad
SZE, 15:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

Nagyszínpad
SZE, 19:00
Kocsák Tibor-Somogyi Szilárd-Miklós Tibor

Abigél

27
Nagyszínpad
CS, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

28
Nagyszínpad
P, 15:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Nagyszínpad
P, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

29
Nagyszínpad
SZO, 15:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Nagyszínpad
SZO, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

30
Nagyszínpad
V, 15:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Nagyszínpad
V, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Kálmán Imre Teátrum
V, 19:30
31
Nagyszínpad
H, 15:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

Nagyszínpad
H, 19:00
Bill Steinkeller, Cheri Steinkeller, Glenn Slater, Alan Menken - A ZIKKURAT SZÍNPADI ÜGYNÖKSÉG PRODUKCIÓJA

Apáca Show

A Budapesti Operettszínház fenntartója a Magyar Állam, irányító szerve az Emberi Erőforrások Minisztériuma (EMMI)

X